Loading...Neden Katre Flavors

 • Katre Flavors, müşterisine sunduğu hizmetlerle, öncelikle, işletmelerin ihtiyacının ‘ne’ olduğunu anlamaya çalışır, sonrasında ‘nasıl’ çözüleceğine dair alternatifler geliştirir.

 • Katre Flavors, uzmanlaşmış insan kaynağı ve danışmanları ile, global ve yerel dinamikleri göz önünde bulundurarak müşteriye ve sektöre özel çözümler ortaya koyar.

 • Katre Flavors, işletmelerin karlılık ve nakit akışı performansını, satınalma, tedarik ve dağıtım süreçlerinde geliştirdiği çözümlerle arttırmayı hedefler. • Temel Değerlerimiz

  Her zaman yüksek kalitede ve güvenilir hizmet

  Tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşımı göstermek, müşterilerimizin kalite ve süreklilik beklentilerine cevap verebilmek amacıyla müşterilerimiz için değer yaratmak daima ilk önceliğimizdir.


  Global ve düzenli tedarik

  Katre Flavors, yıllar itibariyle, hizmet sunduğu sektörlerin en saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ilişkiler geliştirmek suretiyle düzenli ve global bir tedarik ağı oluşturmuştur.

  Güncel pazar bilgisi

  Katre Flavors, odaklandığı sektörlerin güncel pazar bilgisine sahiptir, piyasadaki gelişmeleri ve değişiklikleri düzenli olarak takip eder, müşterilerine sağlıklı ve anlık pazar enformasyonu sağlar.


  Kazan kazan yaklaşımı

  Katre Flavors, hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda önemli bir aktör olabilmek ve bu varlığını korumak için paylaşıma dayalı işbirlikleri geliştirmiştir.